לוגו-אנשים ומחשבים-לבן.png

Leadership 2022

Workshop

סדנת פריצת דרך
טיפוח מנהיגות ארגונית

אינטליגנציה רגשית ומיינדפולנס

אימון בחוסן נפשי והקניית כישורי חיים

בסדנה פורצת דרך זו נתנסה בטיפוח מנהיגות מבוססת אינטליגנציה רגשית ומיינדפולנס תוך אימון בחוסן נפשי, הקניית כישורי חיים, התמודדות עם תהליכי שינוי ופיתוח קשרים בינאישיים.

יוסי בן -אשר ילמד:

אינטליגנציה רגשית ומיינדפולנס בניהול טיפוח איכות חיים, ביצועים וקשרים

מה תקבלו:  ארגז כלים של יזם מועצם שהוא: גם מנהיג, גם יזם, גם נמר, וכן, גם משכנע וסוחף אחריו את שותפיו. להיות נמ"ר משמעו: להיות נמרץ, מתמיד, רעיונר.

 

איך תצליחו: כי בסיום הסדנה תדעו: איך להרבות טוב בעולם לכולם.

החיים כאחריות ובחירה, בדרך לאושר ולהצלחה - בעבודה ובמשפחה

פלי הנמר ילמד:

היום, אני בן 75 ואספר לכם מה עברתי, למדתי, חוויתי ולימדתי במהלך 57 שנותיי בעולמות ההיי-טק בארץ ובעולם. כיצד פיתחתי מודל מעשי ומבוקש ושמו "אם העולם הוא ג'ונגל, תהיה נמר, כי זברה וג'ירפה גומרות בצלחת של מישהו אחר". המודל משכלל תובנות מעולמות לימודיי ועבודותיי: תכנון כלכלי (אונ' ת"א), פיתוח תוכנה (צה"ל), שיווק ומכירות (יבמ), ויזמות ומנהיגות (אנשים ומחשבים). אשתי, דליה אסיא-פלד ואני כבר 50 שנים בחיים ובהובלת העסקים. כך, תרוויחו גם סדנת שדרוג מערכות יחסים בין אישיים המבוססות על הכלה וחמלה.

 

חשוב ביותר: NLP היא המסגרת הנפוצה לאימון, נציג את ה-NLP החדש = נמר לא פוחד. נלמד להשתחרר מהפחד שהוא המחסום העיקרי להצלחה. אצל כולנו. לעיתים גם נמרים פוחדים, אך הם אינם רועדים, אלא מתמודדים עם הפחד ומבצעים.

מה תקבלו: תהיו ממוקדים יותר, עם חוסן נפשי מועצם ויכולות מנהיגות  גבוהות יותר

איך תצליחו: כי בסדנה תעלו את המודעות העצמית למה מניע אתכם, מה מחזק אתכם ותגלו שהכול בתוככם ובמרחק נשימה.

בהרצאתי אספר ונתנסה כיצד ליישם אינטליגנציה ומיינדפולנס בניהול ובעבודת צוות. מה קרה בגוגל שגרם לחברה להבין שלחפש במנועי חיפוש זה חשוב, אולם כדי לגדל מנהיגים טובים יותר – חשוב לפתח תכנית מבוססת מיינדפולנס שמטרתה לחפש בתוכנו?

מיינדפולנס בניהול תופס תאוצה בעולם המורכב והמשתנה בו אנחנו חיים וכבר מיושם בחברות מובילות בעולם כמו Google, Facebook, Apple 

peli_pP1000108_e.png
Yossi-Ben-Asher.png

יוסי בן אשר

פלי הנמר

יוסי בן אשר ייסד את המרכז למיינדפולנס במכללה הגדולה בארץ. יוסי הוא Certified Teacher בינלאומי בתכניתMindful Leadership  שפותחה ונבדקה בחברת Google. עבד בתפקידים בכירים: וניהל בחברות כמו בזק ו  TTI Telecom- וכיהן בתפקיד חבר הנהלה במכללת סמינר הקיבוצים. מייסד חברת  LeadInside  המובילה בהטמעה של אינטליגנציה רגשית ומיינדפולנס בארגונים ובפיתוח המשאב האנושי. לומד וחי את העולם של מיינדפולנס ואינטליגנציה רגשית. מלמד גם באוניברסיטת תל אביב ובמכון מופ"ת.

פרטים אישיים:

פרטיך נקלטו בהצלחה, תודה